Arş. Gör. Halenur Evrendilek, Oxford Üniversitesi'nde Çalışmalarına Başladı

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğretim elemanlarımızdan Arş. Gör. Halenur Evrendilek; "TÜBİTAK 2214-A Yurt Dışı Doktora Sırası Araştırma Burs Programı" kapsamında 6 ay boyunca İngiltere'deki Oxford Üniversitesi Nuffield Ortopedik, Romatolojik ve Kas İskelet Sistemi Bilimleri Departmanı Oxford Yürüme Analizi Laboratuvarı'nda doktora tezine yönelik çalışmalar, yeni projeler ve klinik deneyim kazanmak için Dr. Julie Stebbins danışmanlığında çalışmalarına başladı. Bu büyük başarı için hocamızı kutlar, başarılarının devamını dileriz.
 

Prof. Dr. Nazif Ekin Akalan, 3. Serebral Palsi Sempozyumu'nda Konuşmacı Olarak Yer aldı

Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Nazif Ekin Akalan, İstanbul Tıp Fakültesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 3. Serebral Palsi Sempozyumu'nda; “Progresif Rezistif Egzersiz Eğitimi”, “Ortez Uygulamasının Yürüme Biyomekaniğine Etkisi” ve “İnteraktif Vaka Tartışması Fizyoterapi Çeşitleri” konularında bilgilerini paylaştı.

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Öğrencimiz, "Pelvik Ağrı Yönetimi ve Rehabilitasyonunda Multidisipliner Yaklaşımlar Kongresi"nde Projesini Sundu

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencilerimizden Sezin Değirmenci, Öğr. Gör. İmge Nas'ın danışmanlığında yürüttüğü projesini, Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirilen uluslararası katılımlı "Pelvik Ağrı Yönetimi ve Rehabilitasyonunda Multidisipliner Yaklaşımlar Kongresi"nde sundu. Hocamızı ve öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nün TÜBİTAK Başarısı

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencilerimizin projeleri, "TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı 2023 1. Dönem Çağrısı" kapsamında destek almaya hak kazandı. Projelerde görev alan danışman hocalarımızı ve öğrencilerimizi tebrik ederiz. 

Destek almaya hak kazanan projeleri görmek için tıklayınız...

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 2022-2023 Oryantasyon Toplantısı

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’ne yerleşen öğrencilerimizin oryantasyon toplantısı 04 Ekim 2022 Salı günü gerçekleştirildi. Programda yapılan sunum dokümanı için lütfen tıklayınız.

Bölümümüze yerleşen tüm öğrencilerimize güzel bir eğitim öğretim yılı dileriz.
Görüşmek dileğiyle